Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ)

+9
LadyLuck
Танюшка20111
Valen
Romashka
ВотТакВот
Хозяйка
Frigg
nataliaf
ljuvo
Участников: 13

На страницу : Предыдущий  1, 2

Перейти вниз  Сообщение [Страница 2 из 2]

ljuvo

ljuvo
Организатор СП

Первое сообщение в теме :

Пропоную, зібрати СП з сайту [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] В СП приймає участь все продукція магазину крім розділу "Обладнання"

Умови СП:
1. Ціна: Знижка при СП для вас становить мінус 5 відсотків (тобто для того щоб порахувати вартість кави або чаю від ціни на сайті потрібно відняти 5%)
2. Мінімальне замовлення (спільне) 1000 грн.
3. Доставка в Білу Церкву БЕЗКОШТОВНА
4. Оплата: 100% передплата на картку ПРИВАТБАНКУ
5. Замовлення робимо зважено, товар обміну та поверненню не підлягає. Після оформлення замовлення відмова неможлива.
6. Замовлення залишаємо в темі
7. НЕ забуваємо скидати контакти (ім'я та контактні телефони) в особистому повідомленні



Valen

Valen
Организатор СП

Люда, добрый день!! Давненько не заглядывала))
Примите и мой заказик:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Каждого по 50г
Спасибо!
(редко бываю на форуме, лучше звоните: 097-4676116 или 095-6292960)

ljuvo

ljuvo
Организатор СП

Romashka пишет:[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]  50г 27,00 грн.
Записала сейчас он 24,00 грн

ljuvo

ljuvo
Организатор СП

Valen пишет:Люда, добрый день!! Давненько не заглядывала))
Примите и мой заказик:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Каждого по 50г
Спасибо!
(редко бываю на форуме, лучше звоните: 097-4676116 или 095-6292960)

Принято)))

Yarmulsky

Yarmulsky
Давно я тут
Давно я тут

Доброй ночи Людмила! Принимайте и мой заказик
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
все по 100 гр

ljuvo

ljuvo
Организатор СП

Yarmulsky пишет:Доброй ночи Людмила! Принимайте и мой заказик
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
все по 100 гр
Принято)))

Осталось собрать заказ на 238 грн

ljuvo

ljuvo
Организатор СП

Уважаемые участники СП, подтвердите, пожалуйста, свои заказы, если все остается в силе, то в понедельник буду делать заказ)))

Yarmulsky

Yarmulsky
Давно я тут
Давно я тут

Мой заказ в силе

ljuvo

ljuvo
Организатор СП

Сьогодні зранку отримала цікавого листа від нашого постачальника вирішила поділитись з вами
aromisto.com.ua пишет:Доброго ранку!

За вікном у нас нестримно вирує літній настрій, серпень виводить теплі романси, але попри те нічна прохолода вже несе у собі ніжний подих осені.

Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 20150815165620140_300_169_1_0



Кінець літньої пори – це особливий час, коли яскраві барви плавно переходять у літні спогади, коли вимальовуються особливі плани на перші осінні вечори та з’являються цілком життєві вересневі питання.


Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 2015081516571261_300_200_1_0

Зазвичай, осінь – найпунктуальніша пора, адже для більшості із нас вона наступає саме тоді, коли календар показує позначку «1 вересня»… Саме цього дня школярі та студенти стають на рік старшими, адже розпочинають новий навчальний рік.

Перед першим днем осені з’являється справжня метушня із вибором не лише необхідної канцелярії, але й першовересневих подарунків для вчителів. За ці дні флористична галузь просто тріумфує від кількості квіткових замовлень, проте, як показує досвід, величезний квітник у шкільному класі – не завжди вдала ідея. Скоріш за все – це пережитки минулого або ж стереотипи старої школи, які варто зламати.

Aromisto пропонує 5 небанальних варіантів на заміну стандартного вересневого букету, адже викладацька діяльність – тонка справа, де точно не обійтись без ціКАВИх та надзвиЧАЙних ідей із солодким настроєм!



1. Варіант «Карамельна фізика»

Презентуйте набір карамельних цукерок «Карамельові рури». Упаковка із оригінальним дизайном не залишить без посмішки жодного вчителя фізики. Адже скільки цікавих задач можна придумати непосидючим учням, дивлячись на художню задумку коробки із цукерками!


Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 20150815165900476_300_300_1_0


2. Варіант «Мішечок історії»

Торбинка зі справжньої мішковини, в яку насипано 250г традиційної меленої кави зі Львова.

Чудовий варіант для вчителів-географів та істориків, адже поки учні весело гомонять на перерві, можна за чашечкою кави перенестись на мить до величних вуличок Львова.


Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 20150815170256355_300_300_1_0


3.Варіант «Математичне натхнення»

Цукерки – це, безперечно, натхнення! Подаруйте набір найсмачніших марципаново-кремових або ж марципаново-горіхових цукерок.

Пропонуємо такий шоколадний подарунок адресувати вчителям-математикам. Хто-знає, можливо, саме завдяки цукерковому натхненню знайдеться нове доведення знайомої теореми.


Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 20150815170408163_300_300_1_0


4. Варіант «Літературне чаювання»

Пропонуємо замовити подарунковий чай «Білий кролик». Чай у елегантній скляній баночці із сумішшю каркаде з малиною, цукатами, цедрою апельсина та лимона, яблуками та пелюстками шипшини буде перетворювати звичайну 10-хвилинну перерву у дивовижний релакс.

Такий варіант особливо оцінять вчителі-філологи, адже саме за мотивами книги Льюїса Керролла «Аліса в країні див» було створено як смаковий букет, так і дизайн подарункового чаю.

Також у подарункову серію «Аліса в країні див» входять такі букети чаю як «Чеширський кіт»,«Березневий заєць», «Аліса» та «Шалений капелюшник».


Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 20150815170638300_300_300_1_0


5. Варіант «Класика флори»

Унікальним та непересічним подарунком буде дегустаційний набір чаю, так як це чудова можливість познайомити улюблених вчителів з раніше невідомими видами чаю.

Такий презент стане цікавим усім вчителям, а особливо – вчителю-біологу, який зможе оцінити витончений смак колекції з точки зору любителя флори. Після кожної нової чашки невідомого раніше чаю урок буде вестись з більшим ентузіазмом.

Чай, Кава, Солодощі (РАЗОМ ДЕШЕВШЕ) - Страница 2 20150815170943998_300_300_1_0

То як, змінюємо вересневі букети на неординарні подарунки до Дня знань?

Танюшка20111

Танюшка20111
Новичок
Новичок

коли буде наступне СП

Натали_я

Натали_я
Давно я тут
Давно я тут

Люда, прийміть будь ласка моє замовлення в наступне СП
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

LadyLuck

LadyLuck
Модератор

По 50 г:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] - 100 г

Yarmulsky

Yarmulsky
Давно я тут
Давно я тут

Моє замовлення: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] 200г
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] 50г

Натали_я

Натали_я
Давно я тут
Давно я тут

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
100г

syuzi

syuzi
Организатор СП

Девочки что то Люда в тему не заходит,тоже хотела чай заказать,нужен до нового года.если кто хочет может присоединить...наверное в конце недели буду покупать

marusja

marusja
Захожу иногда
Захожу иногда

Доброго дня, якщо найближчим часом будете замовляти, то мені
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] - 1шт.

syuzi

syuzi
Организатор СП

как я скучаю по вкусным чаям, по приятной цене. Осенью сама заказывала, получается дорого....НУЖНО СОБИРАТЬ КОМПАНИЮ!!!!

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 2 из 2]

На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения