Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

СП турецького трикотажу з магазину L-shop

Участников: 4

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

ksu

ksu
Организатор СП

Пропоную зібрати СП з сайту L-shop


Умови:
- мінімальне замовлення - 500 грн
- ваша ціна - та сама, що на сайті
- оплата - 100% на карту ПриватБанку після того, як замовлення зібрано на складі
- для замовлення залишайте посилання, артикул, розмір
- обов'язково контакти - в ОП

Мій тел. 0505112439 Оксана
Роздачі - на Леваневського, район ПК "Росава"

Asia

Asia
Модератор

Привет, мне две белых майки, р. 128-134 http://l-shop.ua/product/detskaa-majka-30

Yarmulsky

Yarmulsky
Давно я тут
Давно я тут

Доброго дня! Мені ночная сорочка [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] 2ХL, АРТИКУЛ: 4803

ksu

ksu
Организатор СП

Asia пишет:Привет, мне две белых майки, р. 128-134 http://l-shop.ua/product/detskaa-majka-30
ОК!

ksu

ksu
Организатор СП

Yarmulsky пишет:Доброго дня! Мені ночная сорочка [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]     2ХL, АРТИКУЛ: 4803
ОК!

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] 3/4 розмір сірі
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] 3 розмір колір кава

ksu

ksu
Организатор СП

viktoriaqwe пишет:[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]   3/4 розмір сірі
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]       3 розмір колір кава
Віка, сірих немає в розмірі 3/4. Може якісь інші?

viktoriaqwe

viktoriaqwe
Консультант

лишаємо тільки каву.

ksu

ksu
Организатор СП

viktoriaqwe пишет:лишаємо тільки каву.
ОК! Те що замовили, я бронюю. Прийде підтвердження - скину реквізити. Поки що збираємо далі ...

ksu

ksu
Организатор СП

Замовлення отримала. Будуть бажаючі, буду збирати ще.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения