Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Белоцерковский Женский Форум - Совместные покупки Белая Церковь

Ми вже є на онлайн зв’язку в Viber-чаті! Приєднуйтесь до нас! Разом купуємо, продаємо разом нові та бу речі, а також популярні СП Білої Церкви! Переходьте за посиланням Viber-чат! Лише Біла Церква!

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Тема закрыта.

Участников: 5

На страницу : Предыдущий  1, 2

Перейти вниз  Сообщение [Страница 2 из 2]

1Тема закрыта. - Страница 2 Empty Тема закрыта. Вт Авг 16 2016, 17:58

LadyLuck

LadyLuck
Модератор

Первое сообщение в теме :

Пропоную зібрати дитяче взуття фірми Демар, а саме ризинові чобітки та зимові дутики. Мінімальне замовлення з сайту 5 пар одного виду взуття( розміри та моделі на вибір) Потрібно зібрати 5 пар дутиків і 5 пар ризинових чобітків.                                                                                                         [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]                                                   Також пропоную зібрати ростовку якісного  дитячого взуття в садочок з ортопедичними шкіряними устілками   ціна  124 грн +15грн( на вибір №1 або №2) розміри з 24 по 30 )               Тема закрыта. - Страница 2 483058072_w640_h640_misha_131_60_1372Тема закрыта. - Страница 2 494861370_w640_h640_img_3542



Последний раз редактировалось: LadyLuck (Сб Дек 10 2016, 17:04), всего редактировалось 1 раз(а)


26Тема закрыта. - Страница 2 Empty Re: Тема закрыта. Ср Авг 24 2016, 15:15

IraIrina


Новичок
Новичок

ок

27Тема закрыта. - Страница 2 Empty Re: Тема закрыта. Вс Сен 11 2016, 23:34

Оксаночка

Оксаночка
Admin

LadyLuck пишет:
Відсьогодні тему буде вести моя сестра IraIrina
Катя, а я думаю, що в нас за IraIrina різні СП почала вести? я ж всі теми не перечитую, випадково натрапила на повідомлення... Іра буде організатором?

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 2 из 2]

На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения